KDO JE KÁŤA?

To jsem já! Trochu Petr Pan - odmítám vyrůst. Trochu Lucinka Pevensieová - doufám, že při hraní na schovávanou (před dospěláckým životem?) najdu někde ve skříni vchod do Narnie!  

Kromě toho jsem ale nohama na zemi - jednou nohou dělám marketing a PR, druhou mám volnou a fotím nebo dělám grafiku. Na hlavu se neptejte, ta je skoro pořád v oblacích. 
To je v základu asi všechno, delší verzi si můžete přečíst pod fotkou. :)

S láskou, Káťa.

Celým jménem Kateřina Štefková - tedy Káťa. Káťa není doma proto, protože nevydržím dlouho na místě, pořád někde lítám nebo vymýšlím, kam zrovna zmizet. Psaní mě bavilo vždycky, už na základní škole jsem byla v redakci školního měsíčníku (s kterým jsme vyhráli soutěž o nejlepší školní časopis). Přes základku po střední jsem si vedla blog, který si ale díkybohu už nepamatuju a nejspíš už ani neexistuje. Každopádně mě psaní vždycky bavilo a s češtinou jsme byly kamarádky. Vystudovala jsem multimediální tvorbu a po střední škole jsem pracovala v redakci Deníku - to byla docela škola a ukázalo mi to, co (ne)chci dělat a jak moc se liší realita od představ. Každopádně cenné měsíce mého života. Současně s prací redaktorky jsem stíhala být baristkou v jedné krásné kavárně - tam pravděpodobně vznikla má závislost na kofeinu a díky nejlepší šéfové se tam také uskutečnila moje první samostatná fotografická (prodejní) výstava. Boží to bylo!

Teď se živím marketingem a PR, focením a sem tam i grafikou.
Protože ale nejen prací je člověk živ, mám taky svoje hobby. Vzdělávám se v oblasti sociálních sítí (samouk), čtu (to umím už od 1. třídy), dělám požární sport (už 6 let), užívám si jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole (to už si tak neužívám) a kdybych mohla, jezdila bych vlakem tam a zpátky (za předpokladu, že mám dost kávy a čtiva). A hlavně - ve volném čase si píšu tenhle blog a posílám spolu s ním do světa své fotky. :)

Tak si to užijte!
Děkuji za pozornost, jestliže jste to dočetli až sem.